Opleidingsinstelling Geestelijke Gezondheidszorg

 

Verpleegkundig Specialist

Medewerkers

Drs. Rob Bakker, directeur
Bereikbaar op nr. 030-2330111
Email: r.bakker@ggzvs.nl

Mw. drs. Diana Polhuis, hoofdopleider
Bereikbaar op nr. 030-2330111

Dr. Wim Houtjes, hoofdopleider
Bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag op nr. 030-2330111
E-mail: w.houtjes@ggzvs.nl
Twitter: @GGZVSWim
 


Prof. dr. Peter Goossens, hoofddocent onderzoek
Bereikbaar op nr. 030-2330111
Email: p.goossens@ggzvs.nl

 

Mw. drs. Tessa Molenaar, beleidsmedewerker
Bereikbaar op dinsdag t/m vrijdag op nr. 030-2330118
E-mail: t.molenaar@ggzvs.nl

 

Sacha Schoorl, coördinator
Bereikbaar op maandag, dins
dag en donderdag op nr. 030-2330112
E-mail: s.schoorl@ggzvs.nl

Eline Schut, coördinator
Bereikbaar op di
nsdag, donderdag en vrijdag op nr. 030-2330114
E-mail: e.schut@ggzvs.nl

Anouk Schimmel, coördinator
Bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag op nr. 030-2330115
E-mail: a.schimm
el@ggzvs.nl
  Marleen Hornstra, secretaresse
Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
op nr. 030-2330113
E-mail: m.hornstra@ggzvs.nl