Opleidingsinstelling Geestelijke Gezondheidszorg

 

Verpleegkundig Specialist

Medewerkers
  Drs. Rob Bakker, directeur
Bereikbaar op nr. 030-2330111
Email: r.bakker@ggzvs.nl
  Mw. drs. Diana Polhuis, hoofdopleider
Bereikbaar op nr. 030-2330111
  Dr. W. Houtjes, hoofdopleider
Bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag op nr. 030-2330111
E-mail: w.houtjes@ggzvs.nl
  Mw. drs. Tessa Molenaar, beleidsmedewerker
Bereikbaar op dinsdag t/m vrijdag op nr. 030-2330118
E-mail: t.molenaar@ggzvs.nl
  Sacha Schoorl, coördinator
Bereikbaar op maandag t/m donderdag op nr. 030-2330112
E-mail: s.schoorl@ggzvs.nl
  Eline Bosma, coördinator
Bereikbaar op dinsdag t/m donderdag op nr. 030-2330114
E-mail: e.bosma@ggzvs.nl
  Anouk Schimmel, coördinator
Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag op nr. 030-2330115
E-mail: a.schimmel@ggzvs.nl
  Marleen Hornstra, secretaresse
Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
op nr. 030-2330113
E-mail: m.hornstra@ggzvs.nl
  drs. Inke Schaap, docent Onderzoek
Bereikbaar via het bureau GGZ-VS op nr. 030-2330111
  Prof. dr. B. van Meijel, 
Hogeschool inHolland, Lectoraat GGZ Verpleegkunde
Bereikbaar via het bureau GGZ-VS op nr. 030-2330111
  Dr. M.J.M. Verhaegh,
senior onderzoeker
Bereikbaar via het bureau
GGZ-VS op nr. 030-2330111